cennik.
zdjęć.
produktowych.
biznesowych.

Tak zwane packshoty. Zdjęcia produktu najczęściej na białym tle. Dbamy o wysoką jakość zdjęć aby Państwa produkty godnie prezentowały się w e-sklepie, broszurach, czy banerach. Wykonamy zdjęcia, poprawimy niedoskonałości i wytniemy tło.

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

Obrazy mają kluczowe znaczenie dla wspierania marki firmy i konwersji sprzedaży. Wiemy o tym, dlatego nasza kreatywność w parze z doświadczeniem w fotografii reklamowej sprawi, że Państwa produkty będą sprzedawać. Przygotujemy koncepcję, wykonamy zdjęcia i oddamy coś więcej niż fotografie.

Sprzedawaj więcej dzięki profesjonalnym zdjęciom odzieży na duchu. Tego typu zdjęcia prezentują Państwa produkt o wiele bardziej korzystnie ponieważ pokazują jak faktycznie zachowuje się tkanina i jaki fason ma dany produkt. Dziś to już w zasadzie norma w sklepach internetowych.

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

Fotografia jedzenia, zdjęcia potraw dla restauracji, czy apetyczne ujęcia pięknie przyrządzonych dań. Właśnie tego typu fotografia jest w ostatnich czasach bardzo popularna. Dokładamy wiele starań by szlifować nasz warsztat w tym zakresie. Zdjęcia kulinarne do menu, na bilbordy, czy do reklam to nasza specjalność.

Tę bardzo wymagającą odmianą fotografii jaką jest fotografia biznesowa, opanowaliśmy niemal do perfekcji. Stale śledzimy światowe trendy w tym zakresie abyście mieli Państwo pewność, że zdjęcia biznesowe które dla Was wykonamy będą na najwyższym światowym poziomie i według najnowszych globalnych trendów. Zawsze staramy się aby Państwa wizerunek ukazany na fotografiach był odzwierciedleniem Waszego profesjonalizmu, odpowiedniej kultury i perfekcji panującej w Państwa organizacji.

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

CENY JUŻ OD

0
PLN NETTO

Profesjonalna obsługa fotograficzna imprez firmowych, konferencji, eventów, targów czy spotkań biznesowych. Fotografujemy konferencje na terenie całego kraju oraz Europy. Zdajemy sobie sprawę z wagi organizowanych przez Was wydarzeń dlatego nasze doświadczenie w fotografowaniu eventów, a także bezpieczny i niezawodny sprzęt sprawiają, iż jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu.

my fotografujemy.
ty sprzedajesz.
więcej.

paczka in

wyślij produkty

Wyślij lub przywieź do nas produkty, które mamy sfotografować

ikona aparatu

wykonamy zdjęcia

Po ustaleniu szczegółów zlecenia, wykonujemy zdjęcia

ikona pliku

wyślemy zdjęcia

Po wykonaniu zdjęć i retuszu, wysyłamy gotowe fotografie

paczka in

odeślemy produkty

Spakujemy produkty i bezpiecznie odeślemy na wskazany adres


Zaufali nam:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZRÓBMY COŚ RAZEM!

TWOJA WIADOMOŚĆ

Nasze adresY

ul. Gajowa 4, Poznań
ul. Wiązowa 1/2, Cerekwica

O NAS

Fotografią produktową, reklamową oraz portretami biznesowymi w Poznaniu zajmujemy się od 6 lat. Realizujemy też zlecenia w całym kraju i Europie. Stawiamy głównie na jakość zdjęć, a także czas realizacji zlecenia. 

© Copyright 2020 LIRYKA STUDIO - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE