W CZYM MOŻEMY WAM POMÓC


W czym się specjalizujemy? Na czym się znamy? Co lubimy?


Fotografia biznesowa Poznań

Tę bardzo wymagającą odmianą fotografii jaką jest fotografia biznesowa, opanowaliśmy niemal do perfekcji. Stale śledzimy  światowe trendy w tym zakresie abyście mieli Państwo pewność, że zdjęcia biznesowe które dla Was wykonamy będą na najwyższym światowym poziomie i według najnowszych globalnych trendów. Zawsze staramy się aby Państwa wizerunek ukazany na fotografiach był odzwierciedleniem Waszego profesjonalizmu, odpowiedniej kultury i perfekcji panującej w Państwa organizacji.

fotografia-eventowa-fotografia-imprez-zdjecia-z-konferencji-liryka-studio-01

Fotografia konferencji Poznań

Zdjęcia z eventów, fotografia imprezy firmowej, szkolenia, czy konferencji. Pomożemy Wam w każdym z tych wydarzeń. Jako, że kochamy fotografować, dokładamy wszelkich starań aby nasza fotografia eventowa oddawała w pełni charakter fotografowanej imprezy, energię osób znajdujących się na scenie oraz wyjątkowości Waszego wydarzenia. Obsługujemy zarówno małe, średnie jak i te największe wydarzenia na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski.

Fotografia reklamowa Poznań

To właśnie w tej dziedzinie fotografii mamy największe doświadczenie. Fotografia reklamowa rządzi się swoimi prawami i naszym zdaniem wszystkie ruchy są tutaj dozwolone. Podpowiemy jak zachęcić do siebie klientów poprzez obraz i skomponujemy zdjęcia reklamowe tak by Wasz produkt prezentował się z jak najlepszej strony, a jeśli projekt ma być odjechany – będziemy w siódmym niebie mogąc towarzyszyć Wam w kreowaniu nieszablonowych fotografii.

happy young woman with black frame

Obsługa video Poznań

Chcielibyście wypromować swój biznes poprzez video? A może pragniecie pokazać swoim klientom krótki klip video jak działa Wasze przedsiębiorstwo od środka? Organizujecie event, konferencję lub szkolenie i chcielibyście uwiecznić to za pomocą filmu? Zarówno te, jak i inne usługi z miłą chęcią i pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Waszej firmy.

Zobacz kto jest kim


Jacek Korzeniewski
Jacek Korzeniewski

Właściciel | Fotograf | Operator

Aparat i światło nie mają dla niego tajemnic. Film, dźwięk i montażownia również

Mateusz
Mateusz

Operator | Montaż

Mistrz stabilnych ujęć w naszym zespole. Silnoręki cynik z ogromem wiedzy technicznej.

Michał
Michał

Operator | Reżyser

Dużo pomysłów i widzenie świata okiem kamery. Zagłębia się w stronnice scenariuszy i zamienia tekst w obraz filmowy.

Radek
Radek

Grafika | Animacje

Animuje wszystko - od logotypów po postacie. Pracuje w After Effects. Kryje w sobie pokłady wiedzy o wideo marketingu.